parallax background

Máte 60 minút! Dokážete uniknúť vrahovi?

level-escape-room

8/10

Náročnosť hry
players-escape-room

2-5

Počet hráčov
time

60 minút

Trvanie hry
price

Cena hry

29,99€ pre 2 hráčov
39,99 pre 3-5 hráčov
+7,99€ každý ďaľší hráč
city

Nitra

Mesto kde si hru môžete zahrať

Príbeh,

ktorý sa odvíja v izbe BYT VRAHA 2, je inšpirovaný kultovou filmovou sériou SAW. Ako partia priateľov sa nedopatrením ocitnete v byte vraha, ktorý podobné „návštevy“ rieši po svojom. Dá vám šancu na únik, no na to, aby sa vám podarilo uniknúť budete musieť poriadne pohnúť Vaším mozgom. Váš únik bude pekelne okorenený množstvom hlavolamov. Musíte spolupracovať s priateľmi, rozlúštiť hádanky, poskladať kódy a nestratiť pri tom nervy. Na únik máte iba hodinu, ináč,...

 
  KikoSmajdoBorisLenkaZuzanaLenkaRadoslavKatkaLenkaMirkaPeterTimotejŠtefanMeganMichaela KDaniela O.Petra M.Andrej Z.
 • Po návštevách dvoch miestností v Nitre, kde sme boli maximálne spokojní, sme sa rozhodli vyskúšať aj túto, ktorú máme v mieste bydliska. Výborné technické nápady s logickými hlavolamami sa páčili dospelým aj deťom. Vrelo odporúčam.
  Kiko
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Izba prekvapila svojou interaktivitou a technickým vybavením. Rozhodne odporúčam, nie je odfláknutá matematickými príkladmi, ale človek sa naozaj cíti ako vo filme.
  Smajdo
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Da Vinciho miestnosť rozhodne vyčnieva medzi ostatnými miestnosťami tohoto typu v Bratislave. Jej technická vybavenosť, moment prekvapenia, variabilita úloh a celkový dojem rozhodne stoja za návštevu!
  Boris
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • V miestnosti som bola prekvapená technickou vybavenosťou, ktorá sa postarala o super zážitky a nečakané otvorenie cesty k ďalším hádankám. :D super akcia pre partiu :).
  Lenka
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Izba nás zaujala svojou prepracovanosťou, prinútila nás pracovať v tíme a spoliehať sa jeden na druhého. Utužuje to kolektív a pritom príjemne pobaví a preverí vaše schopnosti.
  Zuzana
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Skvelá atmosféra, napätie, proste všetko, čo od takéhoto druhu zábavy človek vyžaduje. Rovnako ako panIQ roomy v Nitre aj táto bola skvelá!
  Lenka
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Výborný spôsob ako stráviť voľný čas a zabaviť sa. S partiou sme už navštívili viacero "espace roomov" a panIQ room je určite jedna z najlepších v Bratislave....vsetci sme boli veľmi spokojní, odporúčam :)
  Radoslav
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Táto úniková hra bola perfektná, máte veľmi autentické rekvizity, ktoré dodávali izbe tajomnú atmosféru a celkový dojem z tejto hry bol na výbornú, teda môžem len odporučiť aj ostatným nech neváhajú a navštívia a objavia (snáď aj zdolajú) Da Vinciho tajomstvo :)
  Katka
  hodnotila: Da Vinciho tajomstvá
 • Super zábava, tímová práca, kto nebol, treba vyskúšať ;) Najlepšie je, že treba zapojiť svoju hlavu, ale bez pomoci partie sa ďalej nedostanete :)
  Lenka
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Výborná hra, pri ktorej treba pohnúť rozumom. Pomocou indícii sa nám nakoniec podarilo dostať von. S partiou sme sa výborne zabavili, vrelo odporúčam :)
  Mirka
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Escape rooms sme videli už viacero, partia okolo PanIQ Room má podľa nás tie najlepšie. To platí pre izby v Nitre aj v Bratislave.  Má to atmošku, vtipné hlavolamy a bombové neočakávané prekvapenia.
  Peter
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Po dlhej dobe sme našli niečo zaujímavé na Slovensku. Hlavne zábava, ale treba pri tom aj trochu porozmýšľať. Jedna z najlepších atrakcií na Slovensku! Odporúčam každému :)
  Timotej
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Po obdržaní darčekovej poukážky som sa na túto akciu tešil dlhú dlhú dobu a mal som veľké očakávania. Keď som ale prišiel, to čo som zažil prebilo všetky moje očakávania. Perfektné, prepracované a dramatické! Kto ešte nezažil, vrelo odporúčam! Onedlho smer NITRA! :)
  Štefan
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá
 • Milý a ochotný personál. My sme navštívili izbu " Da VincihoTajomstvá", rekvizity a postupy boli parádne, vhodné na teambulding. Určite odporúčame!
  Megan
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Vyskúšala som už viac escape hier no musím povedať, že táto je asi najlepšia v akej som bola. Veľmi milý a nápomocný personál,kulisy taktiež na úrovni.
  Michaela K
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • PanIQ Room bola veľmi zaujímavá, strávili sme tam veľmi príjemnú hodinu riešením rôznych úloh. Mladý pán, ktorý nás tam privítal a uviedol do miestnosti, bol veľmi milý a ochotný odpovedať na naše zvedavé otázky.
  Daniela O.
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Vrelo odporúčam vyskúšať. Hádanky sú nápadité a počas celej hry unikátne. Čas na ich riešenie je primeraný ale treba byť pozorný aby Vám nič neuniklo. :)
  Petra M.
  hodnotila: Da Vinciho Tajomstvá
 • Hádanky a tématiky okolo Da Vinciho bolo pozoruhodná, nápaditosť rôznorodá. Mnohé hádanky boli tažké a chcelo to zapojiť všetkom dôvtip a logiku. Na záver len treba dodať, že koncept paniqroomu treba z princípu skúsiť
  Andrej Z.
  hodnotil: Da Vinciho Tajomstvá

Máte nejaké otázky?!

Neváhajte nás kontaktovať

+421 904 380 790

Zavolajte nám

nitra@paniqroom.sk

Napíšte nám