Ak Vám naše hry nevyčarili úsmev na tvárach a radosť v srdciach, nechceme Vaše peniaze!

Garancia vrátenia peňazí


Sme tu pre vás už od roku 2013. V tomto roku sme na Slovensku otvorili našu úplne prvú escape room alebo inak povedané únikovú miestnosť. Doposiaľ sme privítali viac ako 20 000 zákazníkov a ich hodnotenia boli viac ako pozitívne. Ani sme nepredpokladali, že môže mať aj takáto aktivita už aj u nás na Slovensku výborné, až 99% hodnotenia. V Bratislave, Košiciach, Poprade i Nitre patrí PanIQ Room medzi TOP atrakcie mesta, pričom od nás odchádzajú vysmiati a šťastní zákazníci. A to dokonca aj tí, ktorí sa nestihnú vyslobodiť do časového limitu. Neváhajte a príďte otestovať naše izby aj vy.

Nie ste si istí, či vás táto aktivita osloví, poprípade či ste pre túto hru vhodný adept? Ak sa počas útekov z našich hier dostatočne nezabavíte , vrátime Vám peniaze. PaniQ room je miestnosť, ktorá má zákazníkovi vyčariť úsmev na perách. A preto si myslíme , že ak za niečo zaplatíte, mali by ste dostať to po čom túžite. Zážitok, na ktorý sa nezabúda.

Zatiaľ ste nenavštívili únikovú miestnosť? Pokojne si ju rezervujte a ak sa pri nej nebudete dostatočne baviť, nič nestratíte. Buď sa výborne zabavíte alebo neplatíte nič.
*Garancia vrátenia peňazí je platná, iba ak skupina požiada o predčasné skončenie hry z dôvodu nespokojnosti so službou.

Máte akékoľvek otázky?!

Neváhajte nás kontaktovať

+421 904 380 790

Zavolajte nám

[email protected]

Napíšte nám