Možno tu nájdete odpoveď na Vašu otázku

Ak predsalen nie , neváhajte nás kontaktovať
1Aká je cena jednotlivých izieb?
Cena escape room je pri každej rozdielna. Cena vstupu do miestnosti je rovnaká, bez ohľadu na to, či sa do miestnosti necháte zavrieť dvaja alebo piati. Čím viac osôb je však v miestnosti, tím je riešenie logických úloh rýchlejšie a veľakrát aj jednoduchšie.

Da Vinciho Tajomstvá (Bratislava): 34,99 € - cena pre dvojicu

Da Vinciho Tajomstvá (Bratislava): 49,99 € - cena pre 3-6 hráčov


Byt Vraha II. (Nitra): 29,99€ - cena pre dvojicu

Byt Vraha II. (Nitra): 39,99€ - cena pre 3-5 hráčov

Tajomná Katakomba (Nitra): 29,99€ - cena pre dvojicu Tajomná Katakomba (Nitra): 39,99€ - cena pre 3-5 hráčov

Tajomná Katakomba (Poprad - Tatry): 34,99€ - cena pre dvojicu Tajomná Katakomba (Poprad - Tatry): 49,99€ - cena pre 3-4 hráčov
Lavína (Poprad - Tatry): 39,99€ - cena pre dvojicu Lavína (Poprad - Tatry): 59,99€ - cena pre 3-4 hráčov
Hannibalov Dotyk (Poprad - Tatry): 39,99€ - pre dvojicu Hannibalov Dotyk (Poprad - Tatry): 59,99€ - pre 3-4 hráčov
2Chcel by som si rezervovať termín , ako to mám urobiť?
V sekcii "Rezervácia" si viete rezervovať naše hry cez náš online rezervačný systém.
3Chcel by som niekomu darovať únik z miestnosti. Je to u vás možné?
Na stránke www.shop.paniqroom.sk si môžete vybrať poukážku. Platba je možná platobnou kartou, prevodom na účet, prípadne môžete zaplatiť aj dobierkou. Ak by Vám táto forma platby za poukážku nevyhovovala, skontaktujte sa s nami prostredníctvom telefónu či e-mailu. (0904 380 790 , [email protected]). Vaše požiadavky sa pokúsime vybaviť k absolútnej spokojnosti :)
4Do termínu rezervácie nám niečo prišlo. Je možné ho ešte zmeniť?
K našim zákazníkom sa snažíme pristupovať tak, aby si zážitok nie len užili, ale aby boli s našimi službami maximálne spokojní. Ak nám dáte vedieť v dostatočnom predstihu, čo sú minimálne 2 alebo 3 dni vopred, určite sa budeme vedieť dohodnúť.
5Aké oblečenie je vhodné do escape room?
Dôležité je, aby ste sa vo Vašom oblečení cítili dobre. Nebudete musieť loziť, neušpiníte sa a ani nebude musieť vynaložiť extrémnu námahu. Nezabudnite si však doma dioptrické okuliare , tie možno budete potrebovať :)
6Radi by sme u Vás zorganizovali firemnú akciu, bolo by to možné?
PanIQ Room organizuje aj teambuildingové akcie. Pri nich sa samozrejme vieme dohodnúť aj na poskytnutí priestorov mimo našich otváracích hodín. Stačí nám iba zavolať a určite sa dohodneme.
7Nemám ešte 18 rokov, môžem sa u Vás nechať zavrieť a pokúsiť sa uniknúť z vašej izby?
Váš vek nie je žiadnym problémom. Do našich escape room môže prísť ktokoľvek. Jedinou podmienkou je, že deti do 14 rokov musia prísť v sprievode dospelej osoby.
8Budú nás strašiť pavúky, hady, alebo nejaký iný odporný hmyz?
Toho sa báť určite nemusíte. Napriek tomu, že niektoré z našich názvov vám môžu takto pripadať, určite vás nechceme strašiť a ani vám znepríjemňovať tento zážitok. Hra nie je založená na strašení zákazníkov. :)
9Je možné vrátiť sa do tej istej izby? Postup k úteku bude ten istý alebo ho pozmeníte?
Aj keď máme v pláne meniť naše izby, nebude sa to stávať každý týždeň. Podľa našich plánov zmeníme izbu alebo vybudujeme novú miestnosť každých 6-8 mesiacov. Čiže ak sa k nám vrátite po týždni, pravdepodobne sa veľkých zmien nedočkáte. V prípade, že ste našu izbu navštívili pred pol rokom, no nie ste si istí, či sme za ten čas izbu pozmenili, neváhajte nás kontaktovať.
10Sú tieto izby určené aj pre tehotné mamičky poprípade ľudí so slabším srdcom?
Určite áno! V PanIQ room vás nebudeme strašiť, toto nie je cieľom hry. Ale ak máte problémy so srdiečkom, radšej nám o tom dajte vedieť, aby sme mohli vynechať niektoré adrenalín zvyšujúce efekty.
11Môžem sa pokúsiť o útek z izby aj sám?
Táto hra vyžaduje spoluprácu, sami to určite nezvládnete. V takomto prípade vám odporúčame priniesť si ešte jedného hráča s ktorým budete tvoriť malý, no i tak silný tím.
12Nehovorí každý člen našej skupiny po slovensky. Môžu si zahrať aj oni?
Áno! K samotnej hre nepotrebujete ovládať žiadny jazyk. Ak by ste počas hry potrebovali pomoc, vieme ju poskytnúť v anglickom či slovenskom jazyku. Predpokladáme však, že ak by ste k nám prišli ako tím a potrebovali od nás pomoc, určite sa jeden z vás bude vedieť s nami dohovoriť vyššie uvedenými jazykmi, a tieto informácie ďalej preložiť Vášmu tímu.
13Je každá z Da Vinciho izieb rovnaká?
Žiaľ, naše izby s rovnakým názvom sú úplne totožné. To znamená, že ak ste si už Da Vinciho kód užili napríklad v Bratislave a chceli by ste ho navštíviť aj v Košiciach, riešili by ste úplne totožné hádanky. Ak vás však nejaká z izieb zaujme natoľko, že by ste boli ochotní chvíľku počkať, nemusíte zúfať. Naše izby sa snažíme obnovovať a meniť každý rok tak, aby ste ich mohli navštíviť viackrát.