Krásou celej hry je, že bez spolupráce a komunikácie je viac ako pravdepodobné, že ostanete uväznení.

Chcete vedieť ako to u nás funguje?

Uväznení tím, ktorý sa pokúsi o vyslobodenie z izby pozostáva z dvoch až piatich uzamknutých hráčov. V mimoriadnych prípadoch môže družstvo pozostávať aj zo šiestich členov. Nezáleží na pohlaví, veku či výzore. Väzňom v escape room sa môže stať ktokoľvek. V prípade, že sa do únikovej izby chcú zapojiť aj deti mladšie ako 14 rokov, je potrebná prítomnosť dospelej osoby. Cieľom tejto hry je úspešne zvládnuť neľahkú misiu a dostať sa z izby von. Ako to dokázať? Krok po kroku! Ako prvé na vás čaká kľúč, ktorý vám odomkne jednu zo skriniek. V nej objavíte časť hlavolamu, kód a na prvý pohľad veci, ktoré vám nijak nepomôžu. Ako však plynie čas a dostávate sa ďalej, zistíte, že väčšina vecí má nejaký svoj význam a ich nájdenie bolo opodstatnené. Vašim najväčším úhlavným nepriateľov bude už spomínaný čas. Na vyslobodenie a vyriešenie všetkých neľahkých hlavolamov máte iba 60 poprípade 70 minút! Ako vám postupne bude ubúdať čas, každá minúta, každá sekunda vás bude deliť od toho, aby ste sa stihli vyslobodiť. Míňajúcim sa časom sa vo vašich žilách rozprúdi adrenalín, ktorý sa bude neustále zvyšovať. Keďže však neviete koľko hlavolamov na vás čaká, do poslednej chvíľky nebudete vedieť, či sa z izby dostanete a či vás ďalšia indícia vyvedie z izby úspešne von alebo vás dovedie k ďalšiemu hlavolamu. Krásou celej hry je, že bez spolupráce a komunikácie je viac ako pravdepodobné, že ostanete uväznení. Ak si však stále neviete predstaviť, o čo v hre ide, na počítačoch existuje množstvo podobných „escape room“ hier, ktoré si môžete zahrať. V našich miestnostiach však nebudete sedieť za počítačom, ale únik vyskúšate na vlastnej koži. Vaše pocity z hry tak budú realistické a únik si naplno užijete.

5

Miest


Naše hry nájdete v piatich rôznych mestách. Bratislava, Košice, Nitra, Poprad, Prešov a už aj Žilina čakajú na zdolanie.
7

Rôznych dobrodružstiev


Pokúste sa zdolať Da Vinciho Tajomstvá, Hannibalov Dotyk, Byt Vraha II. , Tajomnú Katakombu, Lavínu, Tajného Agenta alebo Kliatbu grófa Draculu.

Máte akékoľvek otázky?!

Neváhajte nás kontaktovať

+421 904 380 790

Zavolajte nám

[email protected]

Napíšte nám