Rodiny

Chceli by ste so svojou rodinou tráviť viac času? Nedokážete spolu komunikovať a nie to ešte spolupracovať? Máte problém nájsť si spoločnú tému?

Naša PanIQ room vám v tom pomôže.

Nie len že sa spolu zabavíte, zároveň vás táto escape hra donúti spolupracovať a komunikovať.

Táto hra je samozrejme ideálna aj pre tých, ktorí svoj rodinný život chcú trocha okoreniť a možno doň vniesť aj nový, netradičný zážitok.

Úniková hra je ideálna pre všetky rodiny s deťmi, ktoré túžia po niečom netradičnom a možno svoje deti zaujať, potrápiť ich myseľ či im ukázať, že aj s dospelákmi môže byť zábava. A keďže vás v tejto hre nebude nikto strašiť a nebudeme od vás chcieť nič krkolomné či amorálne, určite je vhodná aj pre vaše deti.
Nesmieme však zabudnúť ani na to, že sa tu nebudú nachádzať ani žiadne zvieratá, teda aspoň nie úmyselne.
Nejakého toho pavúka tam možno nájdete, no určite to nie je komparz pre našu hru. Možno však samotný efekt z izby príjemne dotvorí.

Čo sa týka vekového obmedzenia, jedinou podmienkou je, že deti do 14 rokov musia prísť v sprievode dospelej osoby. Inak nám na veku nezáleží.

Vďaka našej hre budete nútení medzi sebou spolupracovať, logicky myslieť no popritom sa budete musieť vysporiadať s adrenalínom, ktorý vám bude v žilách stúpať.
A ak si nie ste istí, či by vás alebo vašu rodinu takáto hra bavila, rozhodne ju vyskúšajte. Vzhľadom k tomu, že vám garantujeme vrátenie peňazí, pokiaľ sa nebudete baviť, nič nestratíte.

Nezabudnite však, že mimo garancie vrátenia peňazí tiež ponúkame vstup zadarmo, a to v prípade, že sa vám podarí zdolať naše rekordy.

Hor sa do úniku.