Študenti

Škola vás nenapĺňa tak, ako by ste očakávali a vaše poznatky nie sú dostatočne využívané v praxi?

Hoc naše úlohy nebudú práve z vášho oboru, vďaka našim hrám si potrápite mozog a budete nútený logicky uvažovať. Dá sa preto povedať, že vaše logické zmýšľanie zo školy bude vašim prínosom v našej escape room, no opätovné používanie logiky a logické zmýšľanie počas našej únikovej hry môže byť prínosom i pri vašom štúdiu.

Ak ste vysokoškolákom, zrejme pojem „okno“ alebo inak „časové okno“ vám nebude cudzie.
Ak máte aspoň hodinu času medzi ďalším cvičením či prednáškou a chceli by ste sa za tento čas odreagovať, zabaviť a zároveň sa lepšie spoznať s niektorými zo spolužiakov, určite je PanIQ room to pravé pre vás.
A ak si zvolíte tzv. teambuilding, pokojne aj so všetkými.

Táto hra vás donúti logicky premýšľať pod časovým tlakom. V spojení so zamknutím v izbe vám krv v žilách začne pomaly stúpať a vy začnete pociťovať adrenalín.
Kto z vás bude hlavou tímu a kto sa naopak zvezie na úspechoch tých ostatných? Potrápte svoje mozgy a vysloboďte sa. Myslíte si, že ste v logike dobrý?
To, čo vám ide počas normálneho dňa vás však počas stresu môže sklamať. PanIQ room vám tak aspoň čiastočne dokáže ukázať, kde sú vaše silné či slabé stránky, na ktorých môžete ďalej pracovať.
Taktiež vás pocit stresu či adrenalínu čiastočne pripraví na nie veľmi príjemné, no i tak občas sa vyskytujúce pracovné dni, počas ktorých vaše logické myslenie musí byť i tak maximálne výkonné.

A nezabudnite, pokiaľ sa vám podarí prekonať naše časové rekordy, za vstup nezaplatíte ani cent.