Turisti

Prišli ste si užiť dovolenku, no nápady na aktivity vám už nejak došli?

Teraz máte jedinečnú príležitosť navštíviť našu escape room. Že neviete po slovensky? To nám vôbec nevadí.

Úlohy sú spravené tak, aby jazyková bariéra nebola prekážkou. Keď by ste však potrebovali pomôcť, vieme vám poradiť a usmerniť vás aj vo svetovom jazyku, ktorým je angličtina.
Nemusíte sa preto báť. Pokojne nás navštívte a užívate si stúpajúci adrenalín v žilách.

Keďže naše hry trvajú iba 50 poprípade 60 minút, stále budete mať čas poprechádzať sa po prírode či popozerať architektúru.
Naša PanIQ room je ideálnou zábavou najmä v prípade, kedy vás nemilo prekvapilo počasie a vy nechcete sedieť len tak na izbe.
Veľkou výhodou našich izieb je aj fakt, že si ich môžete rezervovať už dnes a v ten istý deň sa nechať zavrieť. Samozrejme iba v tom prípade, ak sa v našom systéme nájde ešte jedno voľné miesto pre vás. Ak si však nič nechcete nechať na náhodu, neváhajte si izbu rezervovať už teraz.

A hoc aj v tomto prípade budete práve v izbe, o zábavu budete mať určite postaranie. Kopec zábavy, smiechu no i adrenalínu a logického myslenia. To všetko na vás čaká v únikovej hre, ktorej základom je spolupráca.

Nesmieme vám však zabudnúť spomenúť, že máte možnosť zabojovať aj o titul najlepšieho času. A ak sa vám to podarí, slastná výhra v podobe vstupu zadarmo vás neminie.